Festivalis „Avanti“

Tarptautinis festivalis AVANTI – tai jaunų talentų tramplinas į didžiąsias scenas, sujungiantis Lietuvos aukštųjų muzikos mokyklų absolventus ir pripažintus užsienio atlikėjus. Kauno muzikinėje padangėje startavęs festivalis AVANTI per 7-erius metus kito, plėtėsi, ieškojo savojo veido, muzikinės paklodės novatoriškumo. Trečiaisiais veiklos metais, festivalis pradėjo bendradarbiauti su užsienio atlikėjais ir svetur gyvenančiais bei dirbančiais Lietuvos muzikantais. Per visą festivalio gyvavimo laikotarpį jame spėjo pasirodyti atlikėjai iš Pietų Korėjos, Rumunijos, Didžiosios Britanijos, Austrijos, Lenkijos, Latvijos bei Estijos.

Vienas iš šio tarptautinio festivalio tikslų – netradicinių kamerinių ansamblių augimo įvairovė, suteikianti platesnes galimybes publikai išgirsti profesionaliosios muzikos koncertus bei skatinanti muzikus leistis į naujas profesines paieškas. Siekiant šių tikslų, dauguma festivalio koncertų yra nemokami, todėl muzikinė kultūra tampa prieinama visiems.

Festivalis AVANTI ne tik jaunųjų talentų įsitvirtinimas didžiojoje scenoje, tačiau ir skirtingų šalių muzikantų susijungimas vieningam tikslui – skleisti profesionalią muziką, garsinti savo šalį ir atkreipti visuomenės dėmesį į kamerinės muzikos išskirtinumą. Šių tikslų kartų su festivalio svečiais siekia festivalio organizacinė komanda – aktyviausi VDU Muzikos akademijos menininkai ir universiteto darbuotojai.

Projektą iš dalies finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa “Iniciatyvos Kaunui”.

Festivalio partneriai: Kauno valstybinė filharmonija, Kauno menininkų namai.Avanti - fb cover

Festivalio programa

  • Festivalio vadovė Rita Bieliauskaitė +370 650 44546
  • Komunikacijos vadovė Miglė Oželytė +370 608 41022
  • FacebookFestivalis Avanti