Gėlių ir muzikos naktis Kauno botanikos sode

Penktadienio vakaras su klasikine muzika, vasariška naktis su nepakartojamais egzotiškų gėlių aromatais ir galimybė pasisemti naudingų praktinių žinių visiems, kas domisi gėlių ir uogų auginimu, maisto gaminimu, aromaterapija ir vaistažolėmis – visa tai Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sodas žada kauniečiams ir miesto svečiams renginyje „Kvapų naktis“, kuris vyks liepos 17 dieną, nuo 18 valandos iki pat pusiaunakčio.

 

Artes liberales idėjomis gyvuojantis Vytauto Didžiojo universitetas skatina įvairių sričių profesionalų bendradarbiavimą, sėkmingai derindamas vasariškas atostogų pramogas su intelektualinėmis ir meninėmis patirtimis. Naujausias pavyzdys – VDU kamerinio orkestro ir VDU Kauno botanikos sodo bendras projektas „Gėlių festivalis”, kuris publikai ir bus pristatytas „Kvapų naktyje“.

 

,,Gėlių festivalis” – išskirtinis renginys, vienoje gražiausių gamtos erdvių laikinojoje sostinėje – VDU Kauno Botanikos sode. Gamtos apsuptyje skambės gyvai atliekami klasikinės muzikos kūriniai, vyks naktinių gėlių kvapų degustacijos, ugnies ir fejerverkų šou.

 

VDU kamerinis orkestras pasižymi įvairaus pobūdžio projektais ir bendradarbiavimu su skirtingų žanrų atlikėjais ir kūrėjais. Šis renginys yra kitas orkestro žingsnis kitokio bendradarbiavimo link. Orkestro direktorė pabrėžia: „Mums svarbu augti kaip kūrėjams, atlikėjams ir kaip kolektyvui, todėl patys stengiamės save išstumti iš komforto zonos. Kiekvienas naujas projektas ar nauja bendradarbiavimo forma mus verčia stiebtis.“

 

Nors VDU kamerinis orkestras Botanikos sode koncertuos pirmą kartą, festivalio organizatoriai jau neabejoja, jog ši idėja bus plėtojama ir kitais metais išaugs į visą koncertų ciklą VDU Kauno botanikos sode.

 

,,Gėlių festivalis VDU Kauno Botanikos sode”

Dalyvauja:

VDU Kamerinis orkestras (vyr. dirigentas Jonas Janulevičius)

Solistės:

Rita Novikaitė (mecosopranas)

Jurgita Žilinskaitė (sopranas)

 

Programoje – gražiausios arijos ir duetai apie gėles, orkestriniai kūriniai.