J. Štrauso kūrybos perlai

 

 

Gruodžio 11d. 19val. VDU didžiojoje salėje

Artėjant didžiosioms metų šventėms, VDU Kamerinis orkestras, diriguojamas Ričardo Šumilos, bei solistai Ieva Goleckytė, Ingrida Kažemėkaitė, Andrius Apšega ir Aurimas Raulinavičius padovanos neužmirštamą valsų karaliumi tituluojamo Johano Štrauso kūrybos perlų koncertą. Tarptautinio festivalio ,,Operetė Kauno pilyje 2014“ metu koncertas jau aplankė Birštoną, Radviliškį, Gelgaudiškio ir Bistrampolio dvarus, o žiūrovų pageidavimu gruodžio 11d. nudžiugins ir kauniečius bei miesto svečius.

Scenoje susitiks jaunų profesionalų būrys, skambės VDU Kamerinio orkestro atliekami J.Štrauso valsai, polkos, maršai, o muzikos specialistų ir publikos simpatijas pelnę jaunosios kartos dainininkai atliks arijas ir duetus iš operečių ,,Vienos kraujas”, ,,Šikšnosparnis“, ,,Čigonų baronas”, ,,Linksmasis karas“, ,,Naktis Venecijoje”.

Savo 3-iąjį gimtadienį švenčiantis VDU Kamerinis orkestras iki šiol yra vienintelis kamerinis orkestras Kauno mieste. Kolektyvas įkurtas ne tik siekiant plėsti klasikinės muzikos bei šiuolaikinių jos interpretacijų kultūrą laikinojoje sostinėje, bet taip pat tarptautiniu lygiu atstovauti Lietuvai, Kauno miestui bei universitetui, reprezentuoti juos užsienyje.

Jaunosios kartos dirigentas Ričardas Šumila, maestro Gintaro Rinkevičiaus mokinys, dirbantis su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru bei asistuojantis ir diriguojantis „Vilniaus miesto operos“ („bohemiečių“) pastatymams.

VDU Kamerinis orkestras

Dirigentas Ričardas Šumila

Solistai:

Ieva Goleckytė, Ingrida Kažemėkaitė,

Andrius Apšega, Aurimas Raulinavičius

 

Bilietus platina: www.bilietai.lt