Johann Strauss muzika rožyne | Pažaislio muzikos festivalis

Susiformavusias tradicijas puoselėjantis ir naujas kuriantis Pažaislio muzikos festivalis parengė klausytojams įspūdingą siurprizą. Iki šiol Kauno marių vilnimis skriejusi nemari valsų karaliaus Johanno Strausso muzika šiemet persikėlė į jaukų Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodą. Svajingi valsai, trankūs maršai, smagios polkos bei efektingiausios operečių arijos ir nepaprastų, užburiančių žydinčių rožių kvapų natos – tokią jausmingą popietę XXV Pažaislio muzikos festivalio publikai dovanojo Vytauto Lukočiaus diriguojamas Vytauto Didžiojo universiteto kamerinis orkestras  ir keturi puikūs solistai: Ieva Goleckytė (sopranas), Monika Pleškytė (sopranas), Mindaugas Zimkus (tenoras) bei Andrius Apšega (baritonas).

Nuotraukų autorius – Jonas Danieliavičius