AVE MARIA | Pažaislio muzikos festivalis

Rugpjūčio 15 d. 16:00
Molėtų r. Dubingių Šv. Jurgio bažnyčioje

AVE MARIA

Atlikėjai

VDU KAMERINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Vytautas Lukočius, vadovė Rita Bieliauskaitė
Solistė
EGLĖ STUNDŽIAITĖ (sopranas)
Dirigentas
VYTAUTAS LUKOČIUS

Žolinė – iš senųjų laikų atkeliavusi žalumos suvešėjimo apogėjaus ir derliaus brandos šventė, o katalikiškoji Šv. Mergelės Marijos dangun ėmimo šventė – seniausia ir garbingiausia iš visų, skirtų Dievo Motinos garbei. Simboliška, kad Dubingių Šv. Jurgio bažnyčioje skambėsiančio koncerto programoje klausytojai išgirs gražiausias sakralinės muzikos Dievo Motinos garbei skirtas giesmes ir arijas, atliekamas VDU Kamerinio orkestro, solistės Eglės Stundžiaitės ir dirigento Vytauto Lukočiaus.

VDU Kamerinis orkestras, įkurtas 2011 m. Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, yra vienintelis profesionalus kamerinis orkestras Kauno mieste. Įkurtas ne tik siekiant plėsti klasikinės muzikos bei šiuolaikinių jos interpretacijų kultūrą laikinojoje sostinėje, bet taip pat tarptautiniu lygiu atstovauti Lietuvai, Kauno miestui bei universitetui, reprezentuoti juos užsienyje. Per palyginti trumpą gyvavimo laikotarpį orkestras jau surengė daugiau nei 200 koncertų Lietuvoje ir užsienyje, dalyvavo pagrindiniuose Lietuvos festivaliuose, taip pat „Euro-Mediterranean Youth Music Expo 2012“ festivalyje Kipro Respublikoje, 2013 m. orkestras debiutavo prestižiniame Šlėzvigo-Holšteino festivalyje Vokietijoje, 2017 m. kolektyvas surengė gastroles Jungtinėse Amerikos Valstijose, 2019 m. pasirodė tarptautiniame kamerinės muzikos festivalyje ,,Salkhino palace camerata“ Sakartvele.

Baigusi magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Irena Milkevičiūtė), solistė Eglė Stundžiaitė tobulinosi „Nord Operos“ (Norvegija) kursuose, Luigi Cherubini konservatorijoje (Florencija), gilino žinias įvairių žymių atlikėjų – Konrado Jarnoto (Didžioji Britanija), Barbro Marklund Petersone (Norvegija), Violetos Urmanos, Giuseppe Sabbatini (Italija), Valeriano Gamghebeli (Ispanija-Sakartvelas) – meistriškumo kursuose. Solistė yra dainavusi su Lietuvos valstybiniu, Kauno miesto simfoniniu orkestrais, Lietuvos kameriniu orkestru, Vilniaus „Sinfonietta“, Šv. Kristoforo orkestru, Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinės muzikos ansambliu „Musica humana“, VDU Kameriniu orkestru ir kitais kolektyvais, nuo 2016 m. ji dirba su režisierės Dalios Ibelhauptaitės ir „Vilnius City Opera“ projektais. 2021 m. E. Stundžiaitė debiutavo P. Čaikovskio teatre, o 2020–2022 m. stažavosi Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame sukūrė daugybę vaidmenų. Solistės repertuare gausu ne tik operinės, oratorijos žanro kūrinių, bet ir koncertinės-kamerinės programos, kurią ji atlieka Lietuvoje bei svetur. Nuo 2020 m. ji taip pat yra žymiojo choro „Bel Canto“ vokalo trenerė ir turi įsteigusi savo vokalo studiją.

Pasaulinei akordeono dienai

Scenoje susitiks vieni žymiausių jaunosios kartos akordeonininkų, daugelio tarptautinių konkursų nugalėtojai ir prizininkai – Augustinas Rakauskas ir Laimonas Salijus. Virtuozai yra dažni svečiai užsienio koncertų salėse, Augustinas gyvena ir kuria Šveicarijoje, nepamiršdamas ir Lietuvos, o Laimonas kuria ir puoselėja jaunąją akordeonininkų kartą Kaune. Kartu su VDU Kameriniu orkestru ir jo vyr. dirigentu Vytautu Lukočiumi solistai atliks kontrastingą programą: įvairių epochų ir muzikinių stilių kūrinius nuo baroko iki šiuolaikinės muzikos – kompozitoriaus Arvydo Malcio rašomos premjeros! Minint Pasaulinę akordeono dieną atlikėjai koncerte lauks visų, neabejingų akordeono ir styginių orkestro skambesiui.

L. SALIJUS – vienas žymiausių šių dienų akordeonininkų Lietuvoje. Jis yra daugelio respublikinių bei tarptautinių konkursų JAV, Ukrainoje, Kanadoje, Italijoje, Slovėnijoje, Kroatijoje, Estijoje, Latvijoje nugalėtojas ir prizininkas. 2015 m. Pasaulio akordeonistų čempionatuose „Pasaulio Taurė“ (Zalcburgas, Austrija) ir „Pasaulio trofėjus“ (Kaunas) gavo antrojo akordeonisto pasaulyje titulą.
Atlikėjas nuolat koncertuoja Lietuvoje ir užsienio šalyse kaip solistas ir įvairių ansamblių narys. Jis atliko solinius rečitalius Serbijoje, Gruzijoje, Brazilijoje, Estijoje, Latvijoje. Grojo su VDU Kameriniu orkestru, Klaipėdos kameriniu orkestru, Kalabrijos simfoniniu orkestru, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Brazilijos nacionaliniu teatro orkestru.

A. RAKAUSKAS – Lietuvos akordeonininkas, muzikinį kelią pradėjęs Kaune ir vienas pirmųjų įgijęs bakalauro laipsnį VDU Muzikos akademijoje, prof. K. Stonkaus klasėje. Magistrantūrą baigė „Haute École de Musique de Lausanne“ (Šveicarija) S. Chapuis klasėje ir „Hochschule der Künste Bern“ su T. Anzellotti bei pelnė Vakarų Šveicarijos „Prix Paléo – 2017“ premiją už išskirtinio meistriškumo magistro rečitalius. Stažavosi pas žymiausius pasaulio pedagogus: F. Deschamps (Prancūzija), G. Masefield (Naujoji Zelandija), E. Moser (Vokietija) ir daugelį kitų. Atlikėjas yra virš trisdešimties tarptautinių konkursų laureatas, yra grojęs su įvairiais orkestrais užsienyje: Ženevos „Victoria Hall“ koncertų salėje su „Orchestre de la Suisse Romande“ simfoniniu orkestru, „Jardin Musicaux“ kameriniu orkestru. Surengė rečitalius žymiausiuose Šveicarijos festivaliuose – Gštado Y. Menuhino festivalyje, „Lavaux Classic“, „Week-end musical de Pully“, „Automne musical d‘Ollon“, Pekino akordeono festivalyje bei Šanchajaus akordeono festivalyje Kinijoje, surengė ne vieną koncertinį turą JAV ir Kanadoje, koncertavo Jungtinių Tautų būstinėje Ženevoje, Niujorko LR konsulate, Lietuvos Respublikos ambasadoje Graikijoje, Kanadoje, Liuksemburge, Italijoje. Su duetu „Tutto a Dio“ A. Rakauskas laimėjo pirmąsias vietas „Trophée Mondial 2017“, „Coupe Mondiale 2018“ bei „Premio Internazionale di Castelfidardo“ kamerinių ansamblių kategorijose bei antrąsias vietas „Trophée Mondial 2018“ Kanadoje ir „PIF Castelfidardo 2020“ Italijoje dviejose „Premio“ ir „Virtuoso“ kategorijose. Už muzikinius nuopelnus buvo apdovanotas LR Prezidentų V. Adamkaus bei D. Grybauskaitės garbės raštais, taip pat apdovanotas Kauno miesto savivaldybės, LR Seimo ir LR Vyriausybės.
Atlikėjas yra kviečiamas dirbti prestižinių „Coupe Mondiale“, „Trophée Mondial“ ir kitų tarptautinių konkursų vertinimo komisijose, vedė meistriškumo kursus Šanchajuje (Kinija), Estijos muzikos ir teatro akademijoje Taline, bei „Accordion Teachers Guild“ festivalyje (JAV). Nuo 2022 m. A. Rakauskas yra VDU Muzikos akademijos lektorius.

VDU KAMERINIS ORKESTRAS, įkurtas 2011 m. Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, yra vienintelis profesionalus kamerinis orkestras Kauno mieste. Įkurtas ne tik siekiant plėsti klasikinės muzikos bei šiuolaikinių jos interpretacijų kultūrą laikinojoje sostinėje, bet taip pat tarptautiniu lygiu atstovauti Lietuvai, Kauno miestui bei universitetui, reprezentuoti juos užsienyje.
Per palyginti trumpą gyvavimo laikotarpį orkestras jau surengė daugiau nei 200 koncertų Lietuvoje ir užsienyje – Kipre, Vokietijoje, JAV, Sakartvele, dalyvavo žymiausiuose Lietuvos tarptautiniuose muzikos festivaliuose.
2013 m. išleido lietuvių kompozitorių kūrybos kompaktinę plokštelę ,,Ekspresija“, 2017 m. Liutauro Janušaičio dvigubą kompaktinę ir vinilinę plokšteles ,,Two different sides“, 2020 m. Kosto Smorigino kompaktinę ir vinilinę plokšteles, tais pačiais metais meditacinės muzikos kompaktinę plokštelę ,,Infinity“, o 2021 m. orkestro 10-mečio proga lietuvių kompozitorių kūrybos kompaktinę plokštelę, pavadinimu ,,Fraktalas“.

Koncerto organizatoriai: VDU Kamerinis orkestras, VšĮ „Klasikos projektai“
Partneris – Kauno valstybinė filharmonija

Bilietai

VDU kamerinis orkestras ir Gintaras Jakelis

Birželio 10 d. 18val.
VDU Didžioji salė

„Vilties lietaus melodijos”

Gintaras Jakelis
(klasikinė gitara)

ir

VDU kamerinis orkestras

METŲ LAIKAI

Atlikėjai
VDU KAMERINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Vytautas Lukočius
Solistai:
AUGUSTA JUSIONYTĖ (smuikas)
LAIMONAS SALIJUS (akordeonas)
VILIMAS NORKŪNAS (klavesinas)
Programoje
Antonio Vivaldi – „Keturi metų laikai“ smuikui, styginiams ir basso continuo
Ástor Piazzolla – ,,Keturi metų laikai Buenos Airėse“
Bilietai
Bilietus taip pat galima įsigyti Kauno valstybinės filharmonijos kasoje
Taikoma 20 proc. nuolaida senjorams, studentams ir asmenims, turintiems negalią.

 

Koncerte ,,Metų laikai“ skambės du pasaulyje puikiai pažįstami ir savo populiarumo neprarandantys šedevrai – Italijos baroko meistro Antonio Vivaldi ,,Keturi metų laikai“ bei Argentinos tango revoliucionieriaus Ástoro Piazzollos ,,Keturi metų laikai Buenos Airėse“.
Scenoje pirmą kartą susitiks VDU Kamerinio orkestro atlikėjai bei Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO koncertmeisterė, smuikininkė Augusta Jusionytė kartu su klavesino virtuozu Vilimu Norkūnu. Drauge jie atliks baroko epochos perlą – A. Vivaldi koncertų ciklą smuikui solo su orkestru ,,Keturi metų laikai“. Šis muzikavimo būdas – vedant solistui / pirmajam smuikui (A. Jusionytė, maestra di concerto) ir drauge klavesinininkui (V. Norkūnas, maestro di cappella) nuo basso continuo instrumento – sudaro darnų vadovavimo duetą, kuris turi tvirtą ir aiškų pamatą, bei lyderišką ir charizmatiškai laisvą melodinę liniją.
Á. Piazzollos ,,Keturi metų laikai Buenos Airėse“ solinę partiją atliks akordeono virtuozas Laimonas Salijus, su VDU Kameriniu orkestru koncertavęs ne kartą. Á. Piazzolla – Argentinos tango kompozitorius, bandonijos virtuozas. Jis laikomas tradicinės tango muzikos revoliucionieriumi, su tango sujungęs džiazo, klasikinės muzikos elementus ir sukūręs taip vadinamą „naująjį tango“ (Nuevo tango).

Smuikininkė AUGUSTA JUSIONYTĖ yra jau penkioliktą sezoną koncertuojančio Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO koncertmeisterė ir bendraįkūrėja. Su šiuo kolektyvu dalyvavo daugiau nei septyniasdešimtyje koncertinių gastrolių Europoje, Azijoje ir Šiaurės Amerikoje. Kaip šio kolektyvo narė ir koncertmeisterė 2015 m. debiutavo prestižinėje Leipcigo koncertų salėje „Gewandhaus“ (Vokietija), koncertavo Odesos, Jerevano, Liublino filharmonijose, Londono „St Martin-in-the Fields“, Varšuvos „Karalių rūmuose“, Liepojos „Great Amber Hall“, tarptautiniuose festivaliuose „Usedomer Musikfestival“ (Vokietija), „Festspillene i Elverum“ (Norvegija), „Toulon Musique Festival“ (Prancūzija), „Ventura Music Festival“ (Kalifornija) ir kitur.

Vienas žymiausių akordeonininkų Lietuvoje LAIMONAS SALIJUS yra daugelio respublikinių bei tarptautinių konkursų nugalėtojas ir prizininkas. 2015 m. Pasaulio akordeonistų čempionatuose „Pasaulio taurė“ (Austrija)  ir „Pasaulio trofėjus“ (Lietuva) gavo antrojo akordeonisto pasaulyje titulą. Atlikėjas nuolat koncertuoja Lietuvoje ir užsienio šalyse kaip solistas ir įvairių ansamblių narys. Jis grojo su Klaipėdos kameriniu orkestru, Kalabrijos simfoniniu orkestru, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Brazilijos nacionaliniu teatro orkestru ir kt.

VILIMAS NORKŪNAS vienas pirmųjų lietuvių garsiajame Mocarteumo universitete Zalcburge (Austrija) studijavo istorinius instrumentus: vargonus, klavesiną, klavikordą, hamerklavyrą, taip pat basso continuo. 2014 metais Graco menų universitete baigė Senosios muzikos-klavesino studijas.
V. Norkūnas koncertavo su Stirijos barokiniu orkestru „Neue Hofkapelle Graz“ (Austrija), Šv. Kristoforo orkestru, chorais „Jauna muzika“, „Brevis“, „Aukuras“, su barokinio smuiko virtuoze Ūla Kinderyte (JAV), barokinio smuiko atlikėja Vera Otasek (Austrija). Jis yra lietuvių senosios muzikos ansamblio „Chiaroscuro“ bei tarptautinio ansamblio „Cordaria“ bendraįkūrėjas ir narys.

VDU KAMERINIS ORKESTRAS, įkurtas 2011 m. Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, yra vienintelis profesionalus kamerinis orkestras Kauno mieste. Įkurtas ne tik siekiant plėsti klasikinės muzikos bei šiuolaikinių jos interpretacijų kultūrą laikinojoje sostinėje, bet taip pat tarptautiniu lygiu atstovauti Lietuvai, Kauno miestui bei universitetui, reprezentuoti juos užsienyje. Per palyginti trumpą gyvavimo laikotarpį orkestras jau surengė daugiau nei 200 koncertų Lietuvoje ir užsienyje.

A. PALEY IR JAUNŲJŲ DEBIUTAI

Šiame pavasariškame koncerte klausytojai turės progą išvysti visiems puikiai pažįstamą pianistą Alexanderį Paley‘jų ne tik solisto, bet ir dirigento amplua. Jau trečius metus dėstantis Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje profesorius pristatys ir talentingiausius savo studentus, grojančius ypatingo tikslumo ir savitos artikuliacijos reikalaujančius J. S. Bacho klavyrinius koncertus.

Trylika klavyrinių koncertų buvo sukurti J. S. Bacho gyvenimo Leipcige periodu. Tai buvo laikas, kai klavesinas sparčiai populiarėjo Vokietijoje ir ėmė skambėti plačiajai publikai. J. S. Bacho koncertai ne tik prisidėjo prie šio instrumento populiarinimo, bet ir pradėjo naujo žanro – fortepijoninio koncerto istoriją, kuri sėkmingai vystosi iki šiol.

Tryliktasis W. A. Mozarto koncertas fortepijonui iš atlikėjo reikalauja spindinčio virtuoziškumo. Tai – vienas iš trijų Vienos laikotarpio koncertų, parašytų specialiai paties kompozitoriaus, kaip solisto pasirodymams muzikos „akademijose“. Kiekviename kūrinio epizode aiškiai juntama neribota autoriaus fantazija ir išradingumas, jam būdinga šventiška bei pakili nuotaika.

Johann Sebastian Bach – Klavyriniai koncertai:
Nr. 2 E-dur, BWV 1053
Nr. 4 A-dur, BWV 1055
Nr. 5 f-moll, BWV 1056
Wolfgang Amadeus Mozart – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 13, C-dur, KV 415
Bilietai

Vidas Bareikis | Reivas su orkestru | Žalgirio arena

Vienas garsiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis 2022 spalio 18 – ąją dieną minėjo lygiai dešimt metų, kuomet dienos šviesą išvydo jo pirmasis albumas „Panda“. Minėdamas solidžią kūrybinės veiklos sukaktį, atlikėjas savo gerbėjams ruošia didžiausią iki šiol vykusį šou. Jau šių metų vasario 17 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje V. Bareikis kartu su VDU kameriniu orkestru surengs šou „Reivas su orkestru“. Bilietai

PAPILDOMAS Naujametis koncertas ”Vienos operečių perlai”

Pasitinkant Naujuosius metus VDU Kamerinis orkestras kviečia švęsti kartu!

Jau tradicija tapusiame koncerte VDU Didžiojoje salėje skambės žymiausių Vienos naujosios operetės kūrėjais tituluojamų kompozitorių Johano Štrauso, Franco Leharo ir Imrė Kalmano kūrybos perlai. Koncertą ir atlikėjus muzikiniu keliu ves charizmatiškasis orkestro dirigentas Vytautas Lukočius, operečių arijas ir duetus atliks operos solistai Ieva Goleckytė (sopranas) ir Laurynas Aksamitas (tenoras).

Jaukiame koncerte netruks geros nuotaikos – skambės VDU Kamerinio orkestro atliekami J. Štrauso valsai, polkos, maršai, o muzikos specialistų ir publikos simpatijas pelnę jaunosios kartos dainininkai atliks arijas ir duetus iš operečių ,,Vienos kraujas”,  „Linksmoji našlė“ ,,Šikšnosparnis“, ,,Cirko princesė“, ,,Čigonų baronas”, ,,Linksmasis karas“, ,,Naktis Venecijoje”.

Bilietai

Chorinės muzikos festivalis „Dainoje tautos dvasia”

2022 m. lapkricio 26 d.

Kretingos Viešpaties Apreiškimo Šv. Mergelei Marijai bažnyčia
(Vilniaus g. 2, Kretinga)

18.00 val. – Šv. Mišios
19.00 val. – Festivalio koncertas

 

KONCERTO PROGRAMA
„Oi lekia, lekia” – Donatas Zakaras
„Pater noster” – Donatas Zakaras
„Laiškai Sofijai” – Donatas Zakaras
„MAGNIFICAT” – Donatas Zakaras

SOLISTAI:
Lina Dambrauskaitė (sopranas)
Tadas Girininkas (bosas)
Vytauto Didžioio universiteto kamerinis orkestras
vyr. dirigentas Vytautas Lukočius
Dirigentas Artūras Dambrauskas
Koncerto vedėja Aušrine Zulumskytė

FESTIVALIO DALYVIAI:
Valstybinis choras „Vilnius”,
meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas
Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centro „Žvejų rūmai”
mišrus choras „Cantare”, vadovas Artūras Dambrauskas,
chormeisteris Ramūnas Baršauskas
Klaipėdos universiteto mišrus choras ,,Pajūrio aidos”.
vadovas Algirdas Šumskis
Kretingos rajono kultūros centro kamerinis choras ,,Kristale”
vadovė Kristina Rimiėnė
Palandos kultūros ir jaunimo centro kamerinis choras
vadovas Edmundas Jucevičius

 

Turas po Lietuvą kartu su Merūnu Vitulskiu

Koncertinis turas MERŪNAS „Atvira širdim”

2022 gruodžio 10d. 18val. Panevėžio bendruomenių rūmai

2022 gruodžio 16d. 18val. Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda

2022 gruodžio 17d. 18val. Marijampolės kultūros centras

2022 gruodžio 18d. 18val. Šiaulių kultūros centras

2022 gruodžio 20d. 18val. Tauragės kultūros centras

2022 gruodžio 21d. 18val. Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius

2022 gruodžio 26d. 18val. Mažeikių kultūros centras

2022 gruodžio 27d. 18val. Alytaus kultūros centras

2022 gruodžio 28d. 18val. VDU Didžioji salė, Kaunas

2022 gruodžio 31d. 18val. Birštono kultūros centras

 

Po ketverių metų pertraukos vienas geriausių Lietuvos tenorų Merūnas Vitulskis drauge su VDU styginiu kvartetu leidžiasi į koncertinį turą po Lietuvą. „Tikiuosi žiemos šventes šventiškumu papildysiu”, – sako jis.

Ilgai lauktus pasirodymus jis pavadino „Atvira širdim”. Būtent šie žodžiai geriausiai apibūdino dabartinę dainininko būseną.

„Pastaraisiais metais išgyvenau nemenką vidinę kultūrinę krizę. Turėjau daug laiko apmąstymams. Buvo momentų, kai apnikdavo abejonės: ar dar turiu ką pasakyti klausytojams?” – prisipažino Merūnas.

Jis neslepia, kad išgyveno gana ryškius vidinius pokyčius. Suprato, kad nebenori blaškytis, mėtyti savęs į skirtingas sritis.  

„Noriu koncentruotis į muziką. Noriu būti savo dainų autoriumi”, – ryžtingai sako.

Pabudęs kūrybinis polėkis nepraėjo be rezultato – pirmą kartą per visą savo karjerą Merūnas koncertuose „Atvira širdim” pristatys ir savo kūrybos dainas.

Dainininkas su jauduliu laukia, kaip jo naujus autorinius kūrinius įvertins klausytojai. Be jo paties dainų premjeros, koncertuose „Atvira širdim” skambės gražiausi ir populiariausi kūriniai iš itin sėkmingo albumo „Muzika Lietuvai” ir iš kitų jo karjeros periodų bei išleistų albumų.

„Šiais nelengvais laikais žmonėms nuo scenos reikia perduoti džiaugsmą ir viltį. Noriu, kad visi praleistume puikų laiką, atsipalaiduotume”, – optimistinę programą žada jis.

„Atvira širdim” neapseis ir be šiltų pokalbių. Merūnas jau seniai suprato, kad soliniuose koncertuose joks klasikinis žanras jo neriboja. Todėl gerbėjai jau žino – laukia puikus vakaras su daug jaukių spontaniškų akimirkų, merūniškų pokštų, atvirų prisipažinimų ir be galo gražių dainų, kurias tarsi paveikslus tapo Merūno galingas, unikalaus tembro balsas.
Bilietai

Naujametis koncertas ”Vienos operečių perlai”

Pasitinkant Naujuosius metus VDU Kamerinis orkestras kviečia švęsti kartu!

Jau tradicija tapusiame koncerte VDU Didžiojoje salėje skambės žymiausių Vienos naujosios operetės kūrėjais tituluojamų kompozitorių Johano Štrauso, Franco Leharo ir Imrė Kalmano kūrybos perlai. Koncertą ir atlikėjus muzikiniu keliu ves charizmatiškasis orkestro dirigentas Vytautas Lukočius, operečių arijas ir duetus atliks operos solistai Ieva Goleckytė (sopranas) ir Laurynas Aksamitas (tenoras).

Jaukiame koncerte netruks geros nuotaikos – skambės VDU Kamerinio orkestro atliekami J. Štrauso valsai, polkos, maršai, o muzikos specialistų ir publikos simpatijas pelnę jaunosios kartos dainininkai atliks arijas ir duetus iš operečių ,,Vienos kraujas”,  „Linksmoji našlė“ ,,Šikšnosparnis“, ,,Cirko princesė“, ,,Čigonų baronas”, ,,Linksmasis karas“, ,,Naktis Venecijoje”.

Bilietai