Festivalio AVANTI atidarymo koncertas

VDU Didžioji aula (Gimnazijos g. 7, Kaunas)

DĖMESIO!!
R. Reznikas, norvegų fagotininkas ir dirigentas, turėjo atidaryti mūsų festivalį, išties džiaugėmės galimybe pakviesti tokio lygio žvaigždę. Tačiau rugsėjo 7 dieną, iki festivalio pradžios likus 13 dienų, paskelbta apie privalomą 14 dienų saviizoliaciją iš Norvegijos atvykstantiems žmonėms, todėl labai greitai turėjome keisti planus.

KONCERTAS ĮVYKS. Džiaugiamės, kad Lietuvoje turime labai aukšto lygio profesionalų, kurie paskutinę minutę gali įsilieti į festivalį ir atlikti jau numatytą programą.
Roman Reznik koncerte pakeis fagotininkas Andrius Puplauskis bei dirigentas Vytautas Lukočius.

VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7, Kaunas)

Rugsėjo 19 d., šeštadienį, 18 val.

Festivalio atidarymo koncertas

VDU KAMERINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Vytautas Lukočius

Solistas
ANDRIUS PUPLAUSKIS (fagotas)

Dirigentas
VYTAUTAS LUKOČIUS

Kviestiniai atlikėjai:
Ugnius Dičiūnas (obojus)
Laurynas Duoba (obojus)
Laurynas Gulevičius (valtorna)
Baltramiejus Krikščiūnas (valtorna)

Programa:
J. Haydn Simfonija Nr. 44 e-moll, Hob. 1/44
W. A. Mozart Koncertas fagotui ir orkestrui B-dur, K. 191

Renginys organizuojamas pagal visus Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus, išlaikant tarp žiūrovų reikiamus atstumus. Publikos prašoma visų koncertų metu dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes – klausyti aukšto lygio muzikos tai netrukdys.

Įėjimas nemokamas

Fagotininkas ANDRIUS PUPLAUSKIS yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, rengia solo rečitalius, koncertuoja su įvairiais kameriniais ansambliais Lietuvoje ir užsienyje. A. Puplauskio repertuaras yra platus, jį galima išgirsti grojant barokinę, klasikinę, šiuolaikinę, pop, džiazo, elektroninę muziką, ar net improvizuojant savo kūrybos muziką elektriniu fagotu. 2009 metais išleido pirmąją Lietuvoje solinę fagoto muzikos kompaktinę plokštelę „FAGOTAS LIETUVIŠKAI“, kurioje surinkti geriausi lietuviški fagoto muzikos pavyzdžiai. A.Puplauskis yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro fagotų grupės koncertmeisteris, Šv. Kristupo pučiamųjų kvinteto narys, ansamblio ARS MUSICA narys, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje docentas.