Festivalio AVANTI uždarymo koncertas

VDU Didžioji aula (Gimnazijos g. 7, Kaunas)

VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7, Kaunas)

Rugsėjo 26, šeštadienį, 18 val.

Festivalio uždarymo koncertas

VDU KAMERINIS ORKESTRAS

Solistai:

UGNIUS DIČIŪNAS (obojus)
ANDRIUS DIRMAUSKAS (valtorna)
VYTAUTAS LUKOČIUS (fortepijonas)

Dirigentas Vytautas Lukočius

Programa:

PREMJERA! A. Martinaitis ,,G & V“ (in memoriam Giya Kancheli & Vidmantas Bartulis)
Zita Bružaitė ,,Adagio” obojui, fortepijonui ir styginiams/ Adagio for Oboe,
Optional voices, harpsichord, piano, etc. & Strings
B. Dvarionas Koncertas valtornai solo ir styginių orkestrui (1963 m.)

Renginys organizuojamas pagal visus Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus, išlaikant tarp žiūrovų reikiamus atstumus. Publikos prašoma visų koncertų metu dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes – klausyti aukšto lygio muzikos tai netrukdys.

Įėjimas nemokamas

Ugnius Dičiūnas 2016 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (prof. Dr. R Beinaris ir dėst. E.Paškevičius).
2015-2016 m. stažavo Prahoje prof. Jana Brožkovos ir Liběna Séquardtovos klasėje. Dalyvavo meistriškumo kursuose pas daugelį žymių atlikėjų, tokių kaip Omar Zoboli, Jan Thuri, Diethelm Jonas, Kalev Kuljus ir kitų.
Įvairių tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas.
Nuo 2014 metų yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro obojų grupės narys. U.Dičiūnas su trio „Colors“ yra apdovanotas Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštu.
Nuo 2014 metų Šv. Kristupo medinių pučiamųjų kvinteto narys. Su šiuo ansambliu 2020 metais išleido CD “Aerofonia”, kuriame lietuvių kompozitorių muzikos medinių pučiamųjų instrumentų kvintetui retrospektyva.

Andrius Dirmauskas baigė Kauno J. Naujalio menų gimnaziją. Toliau studijas tęsė J. Gruodžio konservatorijoje. 2000-aisiais metais įstojo į Norvegijos Tromso universitetą. Ten įgijo solo valtornos ir kamerinės muzikos bakalauro laipsnį. 2006-aisiais metais, Lietuvos Muzikos ir Teatro Akdemijoje įgijo muzikos magistro laipsnį. Stažavosi pas daugelį žymių valtornos atlikėjų. A.Dirmauskas yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas. Šiuo metu yra Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro ir Kauno Valstybinio Muzikinio Teatro simfoninio orkestro valtornių grupės koncertmeisteris.