Pažaislio muzikos festivalis | koncertas „Bundančios istorijos paslaptys”

žemosios Panemunės dvaras

XXIX Pažaislio muzikos festivalis pirmą kartą atkeliaus į bundantį Žemosios Panemunės dvarą! Išskirtinė vieta, kurioje susitinka istorinė paslaptis ir natūralus gamtos grožis, rugpjūčio 11 d. kvies keliauti pamirštais istorijos takais ir takeliais.
15 val. dalyvių laukia „Vieno prancūzo sandėliuko“ ir „La Petite Patisserie“ rengiamas piknikas „Pietūs ant žolės“. Jau legenda tampantis elegantiškas piknikas – šventė ne tik maisto, bet ir žinių gurmanams.

Žemosios Panemunės dvaras – tai pamiršti XVII a Sapiegų rūmai, slepiantys didingą beveik 400 metų istoriją. Bundančio dvaro istorijos paslaptimis dalinsis dvaro savininkė Rasa Jakelienė. O koks gi dvaras be muzikos! Jei prabiltų dvaro sienos – būtų smalsu išgirsti, kokia gi muzika šiame dvare skambėjo įvairiais laikmečiais. Deja, įvairios negandos nugramzdino užmarštin ne tik Žemosios Panemunės rūmus, bet ir didelę dalį Lietuvos kultūros… Visgi, nėra tokių pamirštų istorijų, kurių surasti negalėtų žavusis muzikologas Viktoras Gerulaitis, tad išgirsite daug paslapčių apie muziką Lietuvos dvaruose!
O 17 val. Žemosios Panemunės dvaras užsipildys kerinčiais VDU kamerinio orkestro, solistų Gabrielės Bukinės ir Jorio Rubinovo bei dirigento Vytauto Lukočiaus atliekamos muzikos garsais. Koncerto programa kvies klausytojus keliauti po įvairius laikmečius ir šalis, kurių kultūra glaudžiai siejasi su Lietuvos dvarais.

Atraskime pamirštos istorijos paslaptis kartu bundančiame Žemosios Panemunės dvare!
Registracijos forma bilietams: https://bit.ly/ŽemosiosPanemunėsDvaras
Bilietus galima įsigyti iki rugpjūčio 8 d. (arba kol bilietai pasibaigs).
Daugiau informacijos apie renginį ir bilietų įsigijimą atsiųsime registracijos formoje nurodytais kontaktais.
Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė